Najszybsze odkażanie

autoklaw steamjet

Nigdy nie wiadomo, kto był w gabinecie lekarskim bądź kosmetycznym najpierw. Ponadto dzisiaj tak wiele osób choruje na różnego rodzaju choroby zakaźne i co gorsza nie zawsze się do tego przyznaje. Narzędzia w gabinetach medycznych, kosmetycznych powinny być odkażane. Tylko to daje gwarancję, że dana choroba nie będzie roznoszona.

Nowoczesność

Autoklaw steamjet to jedno z najnowocześniejszych urządzeń używanych dzisiaj do sterylizacji narzędzi medycznych i kosmetycznych. W gabinetach stomatologicznych, SPA, podologicznych, chirurgicznych, kosmetycznych autoklaw steamjet stał się już obowiązkowym urządzeniem.

Jaki jest autoklaw steamjet?

Jest to przede wszystkim bardzo skuteczne urządzenie. Ponadto jego praca jest bardzo cicha, co nie zakłóca spokoju w danych gabinetach. Autoklaw steamjet posiada wszystkie potrzebne certyfikaty, ma najwyższą klasę B, jaka przysługuje tego typu urządzeniom, a Sanepid uważa, że w 100 % spełnia wszystkie wymogi przez ten że Sanepid stawiane.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Gabinety, w których znajduje się tego rodzaju autoklaw są bezpieczne, dbają o bezpieczeństwo swoich klientów i można w pełni im zaufać. Nikt przecież po wizycie u tatuażysty czy kosmetyczki nie chce zachorować na żółtaczkę, HIV czy grzybicę. Urządzenie jest małe ale bardzo wydajne, nie zajmuje więc dużo miejsca w gabinecie. Można też archiwizować wszystkie dane przeprowadzonych procesów sterylizacji.